14.30 – 15.30 uur Cadenza
Cadenza: een gloednieuwe band, voortgekomen uit Jazzy, die pas een klein jaartje samenspeelt. Ze maken rustige popsong met een jazzy soundje. Denk aan Sunny, Blue moon, Autumn leaves en La vie en rose. Kortom, heerlijke muziek voor de zondagmiddag!
Cadenza: Ankie Dols (zang), Rob Roomans (bas), Jos Roes (fluit) en Lino Marasi (gitaar), voor deze gelegenheid aangevuld met drummer Eduard Corver.
16.00 – 17.00 uur Blue Monday
Blue Monday is geen onbekende band voor Theater Karroessel. Als één van de eerste bands van Stichting PodiumPlus hebben ze sindsdien ruime podiumervaring opgedaan. Ze stonden al meermaals met succes op het podium van onze platte zaal en speelden het dak er af. Ze maken heerlijke, populair klassieke rock- en popsong. Stilzitten wordt moeilijk!
Tickets beschikbaar
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze cookies kunnen wij gegevens zoals surfgedrag op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of je toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.